Kontakt Äventyrarna

Gruppbild_aventyrarna_ledare_2021_1600px

Här nedan finns kontaktuppgifter till oss på Blå Hajken Äventyrarna.

Arrangemangsledare Äventyrarna

Henrik_L

Henrik Lycke

Arr. ansvarig samt Stiftelser/bidrag
E-post: henrik.lycke@scouterna.se
Mobil:
0705-137856

Oscar_G_175_235px_wo

Oscar Gillenius

Arr. ansvarig/Scoutings program och Sponsring
E-post: oscar.gillenius@scouterna.se
Mobil:
0733-252700

rogerscout

Roger Thurhagen

Kommunikationsansvarig
E-post: roger.thurhagen@scouterna.se
Mobil:
0730408950

Mitt främsta uppdrag är att sköta kommunikationen för Blå Hajken Äventyrarna.

Victor_m_235px_175px_wo

Victor Muszynski

Transport & Logistik
E-post: victor.muszynski@scouterna.se

Malena_175px

Malena Hedberg

Ekonomi
E-post: malena.hedberg@scouterna.se
Mobil:
0723242314

Karin_175px

Karin Eriksson

Program
E-post: karin.eriksson@scouterna.se
Mobil:
0703-265078

Micke_175px

Michael ”Braxen” Carlén

Hälsa och säkerhet samt materiel/utrustning
E-post: michael.carlen@scouterna.se
Mobil:
0733-984098

 

 <-TILLBAKA TILL ÄVENTYRARNAS HUVUDSIDAN